Zaproszenie na wystawę „Mistrz i uczeń - potęga twórczości”

≡ 08 lut, 2014

Mistrz i uczeń - potęga twórczości - wystawa, ilustracja: Sylwia Sieczkowska SG IIWarszawska Szkoła Reklamy organizuję pierwszą wystawę z nowego cyklu „Mistrz i uczeń – potęga twórczości”. Podczas wernisażu 13 lutego 2014 r. o godz. 18.00 prezentowane będą prace wybitnego fotoreportera i fotografa reklamowego – Piotra Króla. Kuratorem wystawy jest prof. Ksawery Piwocki – rektor ASP. Wstęp wolny!

Twórczość młodych artystów to efekt kreatywnych spotkań podczas zajęć w Warszawskiej Szkole Reklamy, które są szansą dla uczniów na odkrycie swoich talentów, dzięki pracy z niezwykłymi osobistościami sztuki, kultury, oraz reklamy. Prezentujemy prace uznanych wykładowców i uzdolnionych uczniów. Pośród setek prac wybieramy przekrojowe prace z fotografii, grafiki oraz wideo, aby zapewnić multimedialny charakter wystawy. W trakcie wernisażu odbędzie się ciekawy panel dyskusyjny z udziałem niezależnych specjalistów z branży reklamowej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w oryginalnej wystawie „Mistrz i uczeń – potęga twórczości” i życzymy bogatych doznań artystycznych.

Wernisaż 13 lutego 2014 r., godzina 18.00 w Galerii Działań
ul. Marco Polo 1, Imielin.
W dniu wernisażu na uczestników czekają niespodzianki.
Wystawa trwa od 13 lutego do 4 marca 2014 r (w godzinach 14.00-20.00).
Wstęp wolny!


Wyświetl większą mapę

Relacja filmowa z otwarcia wystawy „Mistrz i uczeń – potęga twórczości”

Galeria Działań SMB IMIELIN to prestiżowa galeria, wyróżniona między innymi Grand Prix w konkursie m.st. Warszawy za najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej oraz medalem PRO MAZOWIA. Misją Galerii jest promowanie współczesnej sztuki polskiej oraz prezentowanie artystów z całego świata. Galeria żyjąc w symbiozie ze wspólnotą lokalną jest samodzielnym ośrodkiem kulturotwórczym, jednocześnie jest ważnym i cenionym miejscem w kulturalnych spotkań stolicy

 

Zgłoś błąd / sugestie

© IMiNS, 2019