Zjazdy zawodowe w semestrze wiosenno-letnim

≡ 29 sty, 2014

Terminy dostępne w kalendarzu roku akademickiego.

Zapisy na zjazdy zawodowe odbędą się dnia 2 lutego 2014 r. o godz. 10:15 na inauguracji. Na zjazdy zapisują się studenci tylko I i II semestru.

Tematyka zajęć dla I i II semestru:

(*) Na powyższe zajęcia zapraszamy znane osobistości ze świata mediów i dziennikarstwa, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Do tej pory zajęcia dla studentów prowadzili mi. in. red. Jacek Hugo-Bader, red. Jacek Żakowski, red. Robert Mazurek, red. L. Ostałowska.
Zapisujecie się na zajęcia wybierając gatunek dziennikarski (felieton lub wywiad lub reportaż), który chcecie lepiej poznać i się go nauczyć realizować w praktyce. Podstawą zaliczenia przedmiotu jest uczestnictwo w zajęciach weekendowych (w sobotę i niedzielę) oraz wykonanie pracy zaliczeniowej, czyli wywiadu, felietonu lub reportażu. Obowiązuje Was uczestnictwo w minimum jednym zjeździe zawodowym. Chętni studenci mogą uczestniczyć we wszystkich spotkaniach z zastrzeżeniem, że przynajmniej z jednego uzyskają zaliczenie. Zachęcamy do tego rodzaju aktywności!
Zajęcia z zaawansowanych form i gatunków dziennikarskich prowadzą goście specjalni, których ze strony organizacyjnej oraz merytorycznej wspierać będą nasi wykładowcy (red. W. Pławski oraz red. A. Dąbrowska). Oprócz tego, że nasi wykładowcy będą uczestniczyć w spotkaniu z gościem, do ich zadań będzie należało poprowadzenie zajęć uzupełniających do spotkania z gościem oraz ustalenie warunków zaliczenia i ocenienie prac zaliczeniowych.

Tematyka zajęć dla III semestru:

 

Zgłoś błąd / sugestie

© IMiNS, 2019